UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 5005721
nr 500 5721
Väggur
1800-tal, förgylld, höjd: 60
Utrop:
2.500 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 10 december 2007
Väggur
nr 500 5721
Väggur
1800-tal, förgylld, höjd: 60
Utrop: | 2.500 kr |
Såld: | 2.000 kr |
måndag 10 december 2007 |